Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”. Albert Camus
Innowacja odróżnia
lidera od naśladowcy.
Nawet doskonale innowacyjny produkt potrzebuje pomysłu na markę.
[pokaż więcej]

Branding/Rebranding oraz Product Show Concept

Oferujemy wszechstronne działania z zakresu budowania świadomości marki, czyli brandingu, a także rebrandingu, czyli liftingu lub zmiany postrzegania danej marki. Opierając się na solidnej strategii, kreujemy w umysłach Twoich klientów pozytywne obrazy związane z Twoim brandem. Nasze działania rebrandingowe pozwolą Ci utrzymać pozycję rynkową albo dotrzeć do nowej grupy odbiorców. 

 

Odświeżymy Twoją markę i dopasujemy do dynamicznie zmieniającego się rynku.
Z nami pozostaniesz na fali! Skontaktuj się, by poznać szczegóły.

 

Product Show Concept jest naszym autorskim pomysłem, unikatową usługą oferowaną naszym klientom. To obszar bardzo ważny w naszej ofercie i taki, w którym czujemy się specjalistami. Product show concept polega na obserwacji oraz analizie produktu czy usługi, a także jej otoczenia, a następnie wysnuciu wniosków i stworzeniu reguł, według których dany produkt czy usługa powinny być pokazywane w przekazach reklamowych. Wnioski są konkretne i praktyczne. Pomocne okazują się zwłaszcza przy tworzeniu przekazów fotograficznych oraz filmowych. 

 

Jeśli chcesz uzyskać zestaw zindywidualizowanych wskazówek przydatnych w realizacji zadań reklamowych, napisz do nas! Wyjaśnimy Ci, czym jest product show concept i jak może on być pożyteczny w promocji Twojej marki.

Lista Klientów, dla których mamy lub mieliśmy przyjemność pracować: