Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”. Albert Camus
[pokaż więcej]

Reklamy

Naszą specjalnością są reklamy przeznaczone do Internetu, czasopism, magazynów, dzienników itp. Proponowane przez nas reklamy są dostosowane zarówno do produktu czy usługi, do profilu adresata reklamy, jak i do specyfiki miejsca, w którym dana reklama funkcjonuje. Dzięki temu reklama jest bardziej skuteczna i trafia do założonej grupy odbiorców. 

 

Projektujemy reklamy do każdej przestrzeni, w których reklama ma zamkniętą formę. Zarówno reklamy do Internetu, jak i reklamy zewnętrzne dużych formatów. Reklamy Internetowe tworzone przez nasz zespół wyróżniają się świetna grafiką i idealnie dobranymi zdjęciami. Oferujemy także tworzenie reklam True Photo Advertisement (TPA), których podstawą są najwyższej jakości rzeczywiste zdjęcia (w miejsce wizualizacji komputerowych).  

 

Reklamy prasowe i internetowe są realizowane w oparciu o uprzednio nakreślone reguły w ramach Product Show Concept. Dzięki temu wyróżnia je spójność z założeniami strategicznymi marki i są dobrze dopasowane do istotych cech produktu. 

 

Potrzebujesz reklamy do prasy lub na strony www? Zapraszamy do kontaktu!

Lista Klientów, dla których mamy lub mieliśmy przyjemność pracować: