Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”. Albert Camus
projekty opakowań kartonowych
projekty nadruków na opakowania
projekty etykiet i naklejek

Tworzymy opakowania wyróżniające się na półce, budzące zaufanie klienta, konsekwentnie budujące spójną całość.Magia opakowania

Opakowanie jest czymś więcej, niż na pozór się wydaje. To przekaz wysyłany przez markę. Dobre opakowanie urzeka klientów i informuje, że znajdujący się w środku produkt jest wart ich uwagi. Magia opakowania może zwiększyć zaufanie klientów do produktu i poprawić jego sprzedaż. Wiele osób dokonuje zakupu pod wpływem impulsu spowodowanego interesującym opakowaniem, wyróżniającym się pierwszorzędną grafiką czy nietypową formą. Opakowanie to także darmowa, dodatkowa przestrzeń reklamowa, którą warto dobrze wykorzystać.

 

Tworzymy opakowania, które wraz z produktem stanowią spójną całość, której trudno się oprzeć. Nasze projekty wyróżniają się na półkach i skutecznie zwiększają użyteczność produktu w postrzeganiu klientów. 

 

Oferujemy projekty opakowań oraz elementów oznakowania opakowań i samych produktów. Znajdziesz w naszej ofercie: 

•  projekty opakowań kartonowych,

•  projekty nadruków na opakowania, 

•  projekty etykiet na opakowania,

•  projekty naklejek na opakowania,

•  projekty blistrów.

 

Tworzymy także serie opakowań oraz rozwijamy, ulepszamy i zmieniamy istniejące wersje opakowań. W naszych usługach znajduje się również zarządzanie bazą opakowań naszych klientów, dzięki czemu wprowadzanie zmian, aktualizacji czy dodawanie wersji językowych stają się prostymi zabiegami.

 

Skontaktuj się z nami, by zlecić projekt opakowania lub etykiety!

Lista Klientów, dla których mamy lub mieliśmy przyjemność pracować: