Usuń ze swojego słownika słowo „problem” i zastąp słowem „wyzwanie”. Albert Camus
"Innowacje tworzą się z twórczego burzenia"
Yoshihisa Tabuchi
Potrzebujesz pomysłu? Co tu dużo myśleć... dobrze trafiłeś!
[pokaż więcej]

Creativity is inventing, experimenting, growing, risking, breaking rules and a good fun (M.L.Cook)Kreacja

Wszystko zależy od pomysłu. Nietuzinkowego, świeżego, atrakcyjnego, frapującego, nieszablonowego, ekscytującego, emocjonującego, zaskakującego. Kreacja pozwala otworzyć drogę do uwagi odbiorców reklamy oraz dotrzeć do ich uczuć. To motyw przewodni reklamy oraz jej esencja. Można stworzyć skuteczną reklamę bez kreacji, ale jej obecność w przekazie reklamowym pozwala mocniej zaangażować daną grupę klientów. 

 

W naszej filozofii pracy kreacja jest bardzo istotną częścią reklamy, ale nie naczelną. Służy budowaniu określonej wcześniej strategii reklamowej danej marki. Kreacja podporządkowana dobrej i przemyślanej strategii spełnia wyznaczone cele biznesowe. Kreacja poprawi efektywność i skuteczność Twojego przekazu w znaczący sposób, nie tylko, gdy będzie unikatowa, ale też, jeśli będzie idealnie wpisywać się w strategię całej kampanii. Połączenie świetnej strategii i oryginalnej kreacji daje całość, której nie oprze się żaden odbiorca przekazu reklamowego. 

 

Stworzymy dla Ciebie kreację reklamową, która przykuje uwagę Twoich klientów i zmotywuje ich do działania! Napisz do nas.

 

Lista Klientów, dla których mamy lub mieliśmy przyjemność pracować: